21 listopada 2016r. - wycieczka uczniów klasy I i II do Happy Parku w Stróżewku

21 listopada 2016r. odbyła się wycieczka uczniów klasy pierwszej i drugiej do Happy Parku w Stróżewku. Została zorganizowana z myślą o dzieciach i dla dzieci, aby miło i aktywnie spędziły czas wśród rówieśników. Uczniowie bawili się, biegali, skakali, pokonywali trudności i swoje słabości, ćwiczyli umiejętności manualne, koordynację wzrokowo-ruchową. To idealne miejsce do aktywnego spędzenia radosnych i niezapomnianych chwil w bajkowej scenerii.

W przerwie zabawy dzieci otrzymały ciepłe przekąski i soki. Czas spędzony w formie zabawy upłynął bardzo szybko. Dzieci wróciły z wycieczki bardzo zadowolone, pełne niezapomnianych wrażeń i emocji. Zabawy, gry, taniec, konkursy na długo pozostaną w pamięci uczestników.