Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

Rok szkolny 2017/2018

 
 

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Nazwa konkursu

Etap

Zajęte miejsce

Nauczyciel koordynujący

1.

Tomaszewska Karolina

III

Zawody Pływackie Grand Prix Brodnicy

ogólnopolski

I

---------------

2.

Felczak Agnieszka

V

Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES "MATEMATYKA - PLUS"

ogólnopolski

laureatka II st.

Edyta Gabrychowicz

3.

Ambroziak Amelia

V

Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES "MATEMATYKA - PLUS"

ogólnopolski

laureatka V st.

Edyta Gabrychowicz

4.

Janiszewska Julia

VI

Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES "MATEMATYKA - PLUS"

ogólnopolski

laureatka V st.

Iwona Wiśniewska

 

Karolina Zawadzka

VII

Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES "MATEMATYKA - PLUS"

ogólnopolski

laureatka II st.

Iwona Wiśniewska

5.

Szczepańska Maria

III

Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES "MATEMATYKA - PLUS"

ogólnopolski

laureatka I st.

Monika Gorajek

6.

Janiszewski Bartosz

III

Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES "MATEMATYKA - PLUS"

ogólnopolski

laureat I st.

Monika Gorajek

7.

Zawadzki Jakub

III

Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES "MATEMATYKA - PLUS"

ogólnopolski

laureat III st.

Monika Gorajek

8.

Pawłowski Patryk

III

Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES "MATEMATYKA - PLUS"

ogólnopolski

laureat IV st.

Monika Gorajek

9.

Tomaszewska Karolina

III

Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES "MATEMATYKA - PLUS"

ogólnopolski

laureatka IV st.

Monika Gorajek

10.

Joniak Lena

Punkt

Przedsz

V Festiwal Piosenki „Wesołe Nutki z Przedszkola”

powiatowy

III

Justyna Wycka

11.

Piotrowski Artur

Punkt

Przedsz

„Barwy jesieni”

powiatowy

wyróżnienie

Justyna Wycka

12.

Tarnicka Nikola

OB

„Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”

powiatowy

wyróżnienie

Elżbieta Nawrocka

13.

Szczepańska Maria

III

„Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”

powiatowy

wyróżnienie

Monika Gorajek

14.

Gajewski Kacper

IVB

„Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”

powiatowy

wyróżnienie

Renata Wrześniewska

15.

Kanty Zuzanna

V

IV Konkurspoezji Karola Wojtyły

powiatowy

wyróżnienie

Agnieszka Liszewska

16.

Felczak Agnieszka

V

„Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”

powiatowy

wyróżnienie

Renata Wrześniewska

17.

Janiszewska Julia, Jędrzejewska Kinga, Witkowska Julia,

 

Gadomska Maja, Wieluńska Zofia, Pietrzak Aleksandra,

 

Zawadzka Karolina, Zawadzka Klaudia, Malesa Daria, Śliwowska Karolina

VI

 

 

 

V

 

 

 

VII

 

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

powiatowy

I

Renata Mosakowska

18.

Ciemiecki Jakub,

Piotrowski Bartosz, Gocłowski Jarosław, Cybulski Marcin,

 

Nawrocki Patryk, Pradun Kacper, Zawadzki Sebastian, Szymborski Sebastian

VII

 

 

 

 

VI

 

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców

powiatowy

IV

Renata Mosakowska

19.

Nawrocka Amelia

II

„Wolontariat oczami dziecka”

gminny

II

Małgorzata Maciejewska

20.

Będzikowski Oliwier

II

„Wolontariat oczami dziecka”

gminny

wyróżnienie

Małgorzata Maciejewska

21.

Tomaszewska Karolina

III

„Wolontariat oczami dziecka”

gminny

I

Monika Gorajek

22.

Szczepańska Maria

III

„Wolontariat oczami dziecka”

gminny

III

Monika Gorajek

23.

Ambroziak Amelia

V

„Wolontariat oczami dziecka”

gminny

I

Renata Wrześniewska

24.

Szczepańska Maria

III

Konkurs Pięknego Czytania „Mistrz Czytania 2017”

szkolny

I

Monika Gorajek

25.

Janiszewska Julia

VI

„Wolontariat oczami dziecka”

gminny

III

Renata Wrześniewska

26.

Gajewski Kacper

IVB

Konkurs recytatorski o Janie Pawle II

szkolny

wyróżnienie

Agnieszka Krzyżanowska

27.

Ambroziak Amelia

V

Konkurs recytatorski o Janie Pawle II

szkolny

wyróżnienie

Agnieszka Liszewska

28.

Kanty Zuzanna

V

Konkurs recytatorski o Janie Pawle II

szkolny

wyróżnienie

Agnieszka Liszewska

29.

Felczak Agnieszka

V

Konkurs recytatorski o Janie Pawle II

szkolny

wyróżnienie

Agnieszka Liszewska

30.

Felczak Agnieszka

V

„Krainy geograficzne Polski”

szkolny

I

Agata Klimkiewicz

31.

Kanty Zuzanna

V

„Krainy geograficzne Polski”

szkolny

II

Agata Klimkiewicz

32.

Podkowska Emilia

V

„Krainy geograficzne Polski”

szkolny

III

Agata Klimkiewicz

33.

Wieluńska Zofia

V

„Krainy geograficzne Polski”

szkolny

wyróżnienie

Agata Klimkiewicz

34.

Błaszczyk Joanna

V

„Krainy geograficzne Polski”

szkolny

wyróżnienie

Agata Klimkiewicz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Rok szkolny 2016/2017:

imię i nazwisko ucznia klasa nazwa konkursu etap zajęte miejsce n-l  koordynator
Amelia Ambroziak IV VI Ogólnoplski Konkurs Plastyczny dla Dzieci
"Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje"
powiatowy I Wrześniewska Renata
Maja Krajewska IIIa III Nawrocka Elżbieta
Oliwia Tarka Oa  "Barwy jesieni" powiatowy wyróżnienie Kołodziejska Jolanta
Natalia Kraska Ob "Barwy jesieni" powiatowy wyróżnienie Szymska Iwona
Natalia Ewa Ziółkowska  IIIa "Mistrz czytania 2016" szkolny I Nawrocka Elżbieta
Natalia Ewa Ziółkowska IIIa

Powiatowy Konkurs recytatorski
poezji Karola Wojtyły
i o Janie Pawle II w Szczutowie

 powiatowy  wyróżnienie Nawrocka Elżbieta
Agnieszka Felczak IV Powiatowy Konkurs recytatorski
poezji Karola Wojtyły
i o Janie Pawle II w Szczutowie
powiatowy  wyróżnienie Liszewska Agnieszka
Ambroziak Amelia IV "Moja bezpieczna droga do szkoły"  szkolny I
Wrześniewska Renata
Gabriela Dąbkowska V II
Julia Janiszewska V III
Julia Witkowska V III
Krzysztof Goćkiewicz IIIa II Nawrocka Elżbieta
Amelia Nawrocka I III Maciejewska Małgorzata 
Oskar Rempuszewski  I III
Zuzanna Witkowska I wyróżnienie
Maria Szczepańska II I Górka Agnieszka
Karolina Tomaszewska II II
Bartosz Kalkowski 0b wyróżnienie Szymska Iwona
Oliwia Skierska 0a Kołodziejska Jolanta
Weronika Cześnik IIIb Wrześniewska Renata
Sara Nejman IIIb
Zuzanna Kanty IV
Karolina Tomaszewska II Powiatowy Konkurs Fotograficznego „Ogród przyjazny owadom”  powiatowy I Górka Agnieszka
Patryk Pawłowski II II
Karolina Tomaszewska II  I Sierpecki Miting Pływacki - dystans 25 m stylem grzbietowym powiatowy I  Górka Agnieszka
Karolina Tomaszewska  II  I Sierpecki Miting Pływacki - dystans 25 m stylem dowolnym powiatowy  II  Górka Agnieszka
Zuzanna Kanty IV "Jesienny pejzaż wsi. Ochrona ekspozycji przyrodniczej w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu" powiatowy III
Wrześniewska
Renata
Zofia Wieluńska IV VI Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej  „Odkrywamy Talenty” powiatowy I Dołasiński Wiesław
Sylwia Korpolińska IV II Dołasiński Wiesław
Karolina Tomaszewska II Powiatowe Zawody Pływackie w Sierpcu - dystans 25 m stylem dowolnym powiatowy I Górka Agnieszka
Powiatowe Zawody Pływackie w Sierpcu - dystans 25 m stylem grzbietowym powiatowy III Górka Agnieszka
Julia Witkowska V Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej w Ligowie powiatowy  III Wolder Paweł
Dawid Korpoliński, Błażej Wypych, Julia Jankowska I Konkurs matematyczny "Omnibus 2017" w Tłuchowie międzyszkolny I Maciejewska Małgorzata
Karolina Tomaszewska,
Maria Szczepańska,
Jakub Zawadzki
II Konkurs matematyczny "Omnibus 2017" w Tłuchowie międzyszkolny I Górka Agnieszka
Zofia Wieluńska IV II Ligowski Przedgląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej powiatowy I Wiesław Dołasiński
Zofia Wieluńska, Sylwia Korpolińska, Julia Witkowska IV, V II Ligowski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej powiatowy I Wiesław Dołasiński
Piotr Piotrowski II Konkurs recytatorski "Pięknie być człowiekiem ..." w CKiSZ w Sierpcu powiatowy wyróżnienie Górka Agnieszka
punkt przedszkolny   Konkurs taneczny "Zaczarowane baletki" powiatowy III Wycka Justyna
drużyna Zuchów "Radosne słoneczka"   XXIII Hufcowy Przegląd Twórczości Zuchów i Harcerzy powiatowy I Gorajek Monika
Karolina Tomaszewska  II  XIV edycja Konkursu Eklogicznego "Czystym powietrzem oddychajmy, śmieci nie spalajmy !" wojewódzki  wyróżnienie Klimkiewicz Agata
Natalia Nagiewicz punkt przedszkolny "Najpiękniejsza kartka Bożonarodzeniowa"  powiatowy I Wycka Justyna
 Oddział Przedszkolny    Konkurs plastyczny "Zwierzęta w gospodarstwie" międzyszkolny  I  Kołodziejska Jolanta
Amelia Nawrocka I Konkurs recytatorski "Wielcy Poeci Dzieciom"  międzyszkolny III Maciejewska Małgorzata
Weronika Gabryszewska punkt przedszkolny "Gmina Mochowo na Sportowo"        gminny
       
II Wycka Justyna
Jakub Peda punkt przedszkolny II Wycka Justyna
Weronika Osuch punkt przedszkolny III Wycka Justyna
Sebastian Laskowski punkt przedszkolny III Wycka Justyna
Karolina Tomaszewska II I Górka Agnieszka
Izabela Dąbkowska II II Górka Agnieszka
Alicja Żuchowska II III Górka Agnieszka
Maciej Szwec II III Górka Agnieszka
Patrycja Witkowska Oa  XIV BiegTrzeźwości           gminny           II Kołodziejska Jolanta
Kacper Pradun I I Maciejewska Małgorzata
Artur Jankowski I III Maciejewska Małgorzata
Amelia Nawrocka I II Maciejewska Małgorzata
Maja Pilewska I III Maciejewska Małgorzata
Angelika Milewska II I Górka Agnieszka
Karolina Tomaszewska II III Górka Agnieszka
Maciej Szwec II III Górka Agnieszka
Natalia Szwec IIIa II Nawrocka Elżbieta
Dawid Gocłowski IIIb II Wrześniewska Renata
Michał Przybojewski IIIb III Wrześniewska Renata
Zuzanna Witkowska I  Konkurs plastyczny "Barwy natury-barwy wsi"   wojewódzki II Maciejewska Małgorzata
Hubert Woliński IIIa wojewódzki III Nawrocka Elżbieta
Karolina Tomaszewska II wojewódzki II Górka Agnieszka
Maja Pilewska, Jakub Pradun  I  "Cała Polska Biega"   ogólnopolski   III Maciejewska Małgorzata
Michał Przybojewski IIIb I Wrześniewska Renata
Kacper Gajewski IIIb III Wrześniewska Renata
Maria Szczepańska II Konkurs plastyczny "Wiosenne mandale" ogólnopolski I Górka Agnieszka
Karolina Tomaszewska, Maria Szczepańska II Konkurs recytatorski "Wielcy poeci piszą dla dzieci" gminny II Górka Agnieszka
  •  
Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
w Mochowie
e-mail: spjp2mochowo@wp.pl