16 listopada 2016r. - spotkanie z proboszczem naszej parafii - księdzem kanonikiem Grzegorzem Mierzejewskim

W listopadzie w naszej szkole rozpoczęliśmy cykl spotkań z ciekawymi ludźmi. Pomysł zrodził się z inicjatywy uczniów klas: IIIa, IIIb i IV i zapoczątkował nowe działania w naszej szkole.

Ciekawe spotkania mają na celu umożliwienie uczniom poznania pracy ludzi w różnych zawodach, spełniających swoje marzenia i ambicje, mających pasje twórcze. Pierwsze spotkanie odbyło się 16 listopada 2016r. Tego dnia mieliśmy przyjemność gościć księdza kanonika Grzegorza Mierzejewskiego.

Uczniów bardzo zainteresował film przedstawiony przez księdza oraz ciekawe informacje o misjach w Peru, mieszkającym tam ludziach, zwyczajach, kulturze. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały słów zaproszonego gościa. Prawdziwą frajdę sprawiła im możliwość założenia ubrań mieszkańców dalekiego świata.

W dalszym ciągu chcemy kontynuować spotkania z ciekawymi ludźmi, bowiem są one wspaniałą lekcją dla naszych uczniów.

Kolejne spotkanie już w grudniu UśmiechUśmiechUśmiech