16 października - kolejna rocznica pontyfikatu Jana Pawła II

16 października minęła kolejna rocznica pontyfikatu Jana Pawła II. Nigdy nie zapominamy o naszym patronie, którego myśli są zawsze nam bliskie. Łącząc się  ze szkołami niosącymi jego imię, w tym roku szkolnym, zgodnie z zaproszeniem Gimnazjum nr 3 im. JANA PAWŁA II w Płocku, przystąpiliśmy do konkursu plastycznego ,,Bądźcie świadkami miłosierdzia’’. Prace Amelii Ambroziak - uczennicy kl. IV i Gabrieli Dąbkowskiej -uczennicy kl. V będą reprezentowały naszą szkołę w etapie ogólnopolskim.

Na konkurs zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Podszklu pn. ,,JAN PAWEŁ II miłośnik przyrody’’ prace przygotowały uczennice kl. IV - ZUZANNA KANTY, AGNIESZKA FELCZAK oraz AMELIA AMBROZIAK. Koordynatorem szkolnym jest Pani Renata Wrześniewska.

Trzymamy kciuki bardzo bardzo mocno !!!