06 lutego 2018r. - wyjazd ucz. kl. I i oddziału 0b do Teatru Dramatycznego w Płocku na spektakl "Kopciuszek"

6 lutego dzieci z oddziału przedszkolnego 0b oraz  klasy I uczestniczyły w wyjeździe do Teatru Dramatycznego w Płocku. Celem wycieczki było obejrzenie spektaklu adresowanego specjalnie dla dzieci pt.” Kopciuszek”.  Na scenie aktorzy po mistrzowsku wcielili się w swoje role i  przypomnieli nam starą prawdę, że dobro zawsze wygrywa ze złem, a szacunek i uczciwość są najważniejsze. Wspaniałe  kreacje i ciekawa muzyka, wzbudziły wiele emocji wśród najmłodszych wychowanków. Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały przedstawienie, które zapewniło im niezapomniane przeżycia. Do szkoły wróciliśmy nie tylko z uśmiechem na buzi i dobrym humorem, ale także z nową wiedzą na przyszłe, dorosłe życie.

Nawrocka Elżbieta