07 października - brawoooo - dwa srebrne medale w dyscyplinie taekwondo dla ucznia klasy II

W dniu 7.10.2017 na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu odbyły się dwie imprezy Taekwondo Olimpijskiego. Jednocześnie na 3 matach rywalizowali zawodnicy w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Mistrzostwach Mazowsza Dzieci. W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików rywalizowali zawodnicy w wieku 10-11 lat, w Mistrzostwach Mazowsza dzieci w wieku od 5 do 9 lat. W sumie blisko 200 zawodników z 16 Klubów z czterech województw: mazowieckiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.

W konkurencji twioapchagi i konkurencji dollyochagi Oliwier Będzikowski uczeń klasy II, zdobył dwa srebrne medale.