Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Zajęcia dodatkowe i specjalistyczne - 2017/2018

rodzaj zajęć

dzień tygodnia

godzina

nauczyciel prowadzący

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla ucz. kl. VI

poniedziałek

13:25-14:10

Krajewska Marta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla ucz. kl. VII

poniedziałek

14:15-15:00

Krajewska Marta

Zajęcia plastyczne dla dzieci z edukacji przedszkolnej

poniedziałek

12:30-13:15

Wycka Justyna

Zajęcia rozwijające uzdolnienia humanistyczne dla ucz. kl. V

poniedziałek

12:35-13:20

Liszewska Agnieszka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla ucz. kl. V

wtorek

13:25-14:10

Wolder Paweł

SKS - kl. IVab

wtorek

13:20-14:20

Mosakowska Renata

SKS - kl. V-VII chłopcy

wtorek

14:20-16:20

Mosakowska Renata

Koło SKO

wtorek

12:45-13:15

Nawrocka Elżbieta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla ucz. kl. V

wtorek

13:25-14:10

Liszewska Agnieszka

Zajęcia matematyczne  „Z matematyką za pan brat

wtorek

12:30-13:15

Maciejewska Małgorzata

Zajęcia rozwijające uzdolnienia humanistyczne dla ucz. kl. VII

środa

14:15-15:00

Krajewska Marta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla ucz. kl. IVb

środa

12:30-13:15

Krzyżanowska Agnieszka

Koło rozwijające uzdolnienia matematyczne dla ucz.  kl. V

środa

12:30-13:15

Gabrychowicz Edyta

ZUCHY

środa

12:30-13:15

Gorajek Monika

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla ucz. kl. IVa

środa

12:30-13:15

Wiśniewska Iwona

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla ucz. kl. I

czwartek

12:35-13:20

Wrześniewska Renata

SKS - kl. V-VII dziewczynki

piątek

14:20-16:20

Mosakowska Renata

Zespół wokalny

piątek

12:30-13:15

Dołasiński Wiesław

Koło liturgiczne

piątek

12:30-13:15

Filiks Monika

Harcerze/koło z języka angielskiego (co 2 tygodnie)

piątek

13:25-14:10

Wolder Paweł

Zajęcia przyrodnicze

----------

przygotowania wg harmonogramów konkursów (terminy uzgadniane z uczniami)

Klimkiewicz Agata

Zajęcia polonistyczne

-------------

przygotowania wg harmonogramów konkursów (terminy uzgadniane z uczniami)

Krzyżanowska Agnieszka

Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne dla ucz. kl. IVa i VI

------------

przygotowania wg harmonogramów konkursów (terminy uzgadniane z uczniami)

Wiśniewska Iwona

Sierpień
pnwtsrczptsond
1Pokaż wydarzenia w dniu 2 sierpnia345
6789Pokaż wydarzenia w dniu 10 sierpnia1112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
w Mochowie
e-mail: spjp2mochowo@wp.pl