12 i 13 września 2019 r. - zebrania organizacyjne z rodzicami

na zebrania organizacyjne dotyczące roku szkolnego 2019/2020
w następujących terminach:

12 września - czwartek

na godz. 14:00 – rodziców dzieci z klas IV, V, VIa – zebranie ogólne z dyrektorem w sali „Kina za Rogiem”, później zebrania w klasach z wychowawcami:
kl. IV- sala 22G - wychowawca Hińcz Teresa,
kl. V - sala 12 - wychowawca Krzyżanowska Agnieszka,
kl. VIa - sala 19G  -wychowawca Wiśniewska Iwona

na godz. 15:00 - rodziców dzieci z klas VIb, VII, VIII – zebranie ogólne z dyrektorem w sali „Kina za Rogiem”, później zebrania w klasach z wychowawcami:
kl. VIb - sala 13 - wychowawca Klimkiewicz Agata,
kl. VII - sala 15 - wychowawca Filiks Monika,
kl. VIII- sala 11 - wychowawca Mosakowska Renata
13 września – piątek

na godz. 13:30 – rodziców dzieci z klas I-III – zebranie ogólne z dyrektorem w sali „Kina za Rogiem”, później zebrania w klasach z wychowawcami:

kl. I - sala 4 – wychowawca Maciejewska Małgorzata,
kl. II - sala 6 – wychowawca Nawrocka Elżbieta,
kl. III -sala 1 – wychowawca Wrześniewska Renata

Zebrania rodziców dzieci z punktu przedszkolnego i „zerówek” z wychowawcami:
  • punkt przedszkolny w sali nr 5 – 13 września (piątek) godz. 15:00 – wychowawca Szymska Iwona, Gorajek Monika,
  • 0a w sali nr 2 – 13 września (piątek) godz. 14:30 – wychowawca Kołodziejska Jolanta,
  • 0b w sali nr 3 – 13 września (piątek) godz. 14:30 – wychowawca Górka Agnieszka.

Cel spotkań: organizacja pracy w roku szkolnym 2019/2020,zapoznanie z dokumentacją szkolną, sprawy klasowe.