07 listopada 2018r. - udział w 30. edycji Konkursu Matematycznego Olimpiada Wiedzy-Archimedes Plus

Dnia 07 listopada 2018 r. dwudziestu ośmiu uczniów z klas: 3-7 przystąpiło do 30 Edycji Konkursu Matematycznego OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS-MATEMATYKA.PLUS.

Celem konkursu była popularyzacja matematyki oraz zwiększenie motywacji uczniów w poznaniu tajników wiedzy matematycznej.

Uczniowie rozwiązywali test składający się z 25 zadań o różnym stopniu trudności. Ogłoszenie wyników nastąpi w styczniu 2019 roku.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli wśród uczniów laureatów. Z niecierpliwością czekamy na wyniki. Szkolnym koordynatorem konkursu była Pani Iwona Wiśniewska.

Uczniów do konkursu przygotowywały Panie: Małgorzata Maciejewska, Teresa Hińcz, Edyta Gabrychowicz i Iwona Wiśniewska.