Organizacja 24 listopada 2016r. - Andrzejki szkolne

Plan na 24 listopada tj. czwartek:

1. Pierwsze 4 godziny lekcyjne (do 11:20) odbędą się zgodnie z planem zajęć.
  2. Dzieci idą na śniadanie, zupę i II danie w stałych godzinach (punkt przedszkolny też).
  3. W punkcie przedszkolnym i klasach od 0 do III w godz. 11:00-11:20 istnieje możliwość zjedzenia posiłku (dzieci przynoszą z domu pożywnienie i picie, tak, aby nie były głodne na hali Uśmiech).
  4. Spotykamy się wszyscy na hali sportowej o godz. 11:35 (przejście na halę z wychowawcą I piętrem przez łącznik gimnazjum) Dzieci zostawiają w klasach plecaki, zabierają tylko napój, ponieważ nie będzie możliwości powrotu do klasy aż do odwozu.
  5. Na hali sportowej odbędą się różne konkursy, wróżby, dyskoteka (przebranie mile widziane).
  6. Z hali sportowej wychowawca razem z uczniami, które mają odwóz wraca do sali lekcyjnej po plecaki, sprowadza dzieci do szatni, czeka, aż do odwozu.
  7. ODWOZY: 14:20 (bez zmian Zglenice, Romatowo, Przybojewo), 14:50 - Sulkowo (tylko 2 uczniów), 15:05 - Malanowo, Żurawin.
  8. Na hali sportowej obecni będą przedstawiciele fundacji "Mocni Mocą Nadziei" z siedzibą w Sierpcu, współorganizatorzy andrzejek, fundatorzy nagród dla klas: punkt przedszkolny, 0a, 0b, I, II, IIIa, IIIb.
  9. Nagrody dla uczniów z klas IV, V, VI  i gości z Domu Dziecka ze Szczutowa ufundowała nasza Rada Rodziców.

ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY