22 października 2019r. - Konkurs recytatorski w Szczutowie

22. 10. 2019r. uczniowie naszej szkoły brali udział w powiatowym   VI Konkursie Poezji Karola Wojtyły I O Św. Janie Pawle II w Szczutowie. Z klas I- III naszą szkołę reprezentowały: Lena Drzewoszewska z klasy I, Lena Cybulska – klasa II, Ada Wycka- klasa II i Patrycja Witkowska z klasy III. Z klas IV –VIII reprezentantami szkoły byli: Kacper Gajewski – klasa VI B, Agnieszka Felczak- klasa VII, Zuzanna Kanty- klasa VII, Julia Janiszewska – klasa VIII, Julia Witkowska – klasa VIII. Piękną recytacją wierszy  uczniowie oddali hołd Wielkiemu Polakowi i upamiętnili 41 rocznicę wyboru Świętego Jana Pawła II na Papieża.  Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbyło się 25 października 2019r. w Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie.  Wśród nagrodzonych znaleźli się również  uczniowie naszej szkoły. Wyróżnienie otrzymali : Lena Cybulska , Kacper Gajewski oraz Julia Janiszewska, II miejsce zajęła Julia Witkowska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.