AKTYWNA TABLICA

Drodzy Uczniowie, kochani Rodzice,

jest mi bardzo miło przekazać informację, że wniosek, który przygotowaliśmy dotyczący pozyskania środków finansowych na zakup dwóch monitorow dotykowych do sal lekcyjnych, został pozytywnie zatwierdzonyUśmiech Uśmiech Uśmiech. Dzięki temu nasza szkoła znalazła się na liście rankingowej beneficjentów uprawnionych do otrzymania wsparcia finansowego w kwocie 14000 zł - środki MEN, 3500 zł - wkład własny.

Proszę, aby Samorząd Uczniowski (po konsultacjach z uczniami) zdecydował, gdzie powinny znaleźć się monitory (najpilniejsze potrzeby). Decyzja należy do WAS droga młodzieży.

Tak bardzo się cieszę, że się udało.

Edyta Gabrychowicz

P.S. Proszę trzymać kciuki, walczymy jeszcze o pracownię językową z nowoczesnymi terminalami - złożony wniosek obejmuje kwotę 99 960 zł.