28 maja 2019 .r - spotkanie z policjantami z wydziału prewencji - tematyka substancje psychoaktywne, bezpieczeństwo

Drodzy Rodzice,

przeciwdziałanie narkomanii, zagrożenia w postaci substancji psychoaktywnych (w tym dopalaczy) to problem dotykający coraz częściej młodych ludzi, często dzieci. Z uwagi na potencjalne zagrożenia, z jakimi możemy się spotkać, postanowiliśmy zorganizować spotkanie z przedstawicielami policji z wydziału prewencji.

Zachęcamy bardzo serdecznie do udziału w warsztatach, które odbędą się w dniu 28 maja 2019 r. w sali "Kino za Rogiem" o godz. 14:00.

Po tej części zostaną Państwu przypomniane procedury szkolne związane z bezpieczeństwem, w tym zachowania w sytuacjach kryzysowych i nadzwyczajnych.

Edyta Gabrychowicz