Aktualizacja informacji w sprawie ewentualnego strajku

Szanowni Państwo,

nadal trwają rozmowy rządu ze stroną społeczną. Wciąż istnieje zagrożenie strajkiem od 08 kwietnia br. W dniu dzisiejszym nie doszło do żadnego porozumienia w zakresie stawianych postulatów.
     Zdaję sobie sprawę, że protest pracowników szkoły może wiązać się z pewnymi trudnościami dla Was i Waszych dzieci, ale uprzejmie proszę o wsparcie i zapewnienie w tych dniach opieki dzieciom.
W sytuacji braku takiej możliwości proszę o zgłoszenie tego faktu do sekretariatu szkoły bądź bezpośrednio dyrektora szkoły tel. 24 2763182 lub poprzez dziennik elektroniczny.
     Sposób zapewnienia przez szkołę zajęć opiekuńczych podczas ewentualnego strajku: w przypadku przybycia dziecka do szkoły dyrektor szkoły zapewni dziecku zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy szkolnej.
    Dzieci, które korzystają z dożywiania w szkole, będą zgodnie z harmonogramem miały zapewniony ciepły posiłek. Zadbamy o to, aby dziecko miało zapewnione bezpieczne i higieniczne warunki przebywania w szkole.

W chwili przystąpienia nauczycieli do ewentualnego strajku zostaną Państwo natychmiast powiadomieni poprzez stronę internetową szkoły i/lub dziennik elektroniczny. Proszę zatem śledzić na bieżąco informacje. W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji.
    Zapewniam, że zrobię wszystko, aby egzamin ósmoklasisty odbył się zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

Z poważaniem,

Edyta Gabrychowicz