19 listopada 2018r. - klasa VI i VII na wycieczce w Warszawie

W dniu 19.11.2018 r. uczniowie z klasy VI i VII wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem programu był wjazd na 30 piętro Pałacu Kultury. Było bardzo zimno, wiał wiatr, jednak widok na panoramę Warszawy był piękny. Kolejnym miejscem naszego pobytu był Stadion Narodowy. Uczniowie mieli możliwość zwiedzenia szatni zawodników, studia telewizyjnego, sali konferencyjnej. Weszli na płytę stadionu oraz zajrzeli do loży vipów. Ostatnim, jednak nie mniej atrakcyjnym punktem naszej wycieczki był dwugodzinny pobyt na trampolinach. Po krótkiej rozgrzewce uczniowie wzięli udział w godzinnej lekcji gimnastyki akrobacyjnej. Nauczyli się różnych przewrotów, obrotów w powietrzu i salt. Druga godzina minęła wszystkim jeszcze szybciej i przyjemniej niż pierwsza. Duży wysiłek fizyczny sprawił, że wszyscy bardzo zgłodnieli, dlatego w drodze powrotnej odwiedziliśmy restaurację Mc Donald's. O godzinie  21:00 w śpiewających nastrojach wróciliśmy do Mochowa.

Mosakowska Renata