15 listopada 2018r. - Harcerze i Szkolny Klub Wolontariatu z pomocą dla 3-letniego Marcela - charytatywny kiermasz słodkości

Najcenniejszym skarbem jaki możemy dać drugiemu człowiekowi jest bezinteresowana pomoc. Działania przez nas podejmowane mają jeden wspólny cel, a mianowicie kształtowanie właściwych  postaw, uwrażliwianie na potrzeby drugiego człowieka i umiejętność niesienia pomocy bliźniemu. Takich wartości uczymy nasze dzieci. Za każdym razem na hasło "POMAGAMY?" odzew jest natychmiastowy.

Tegoroczna akcja pomocy najmłodszym zorganizowana została przez p. Małgorzatę Maciejewską i p. Pawła Woldera. Cel był jeden: wspracie finansowe niezbędne do kontunuacji leczenia i rehabilitacji 3-letniego Marcelka, który urodził się z mózgowym porażeniem dziecięcym w postaci obustronnego porażenia kurczowego, padaczką samoistną oraz głuchotą mieszaną. Kiermasz poprzedzony został przygotowaniem przez każdą klasę ciast, babeczek, pączków innych słodkości.

W dniu 15 listopada, oprócz uczniów, również rodzice włączyli się w pomoc. Uwaga: ZEBRALIŚMY 994,89 zł. Pieniążki zostały wpłacone na konto Stowarzyszenia Osób Niepełnopsrawnych i Chorych na Raka "Szansa na życie".

DZIĘKUJEEEEEMY WSZYSTKIM, DLA KTÓRYCH LOS CHOREGO DZIECKA NIE POZOSTAŁ OBOJĘTNY. TRZYMAJCIE TAK DALEJ KOCHANI :-)