24 maja 2018r. - gala finałowa konkursu "Niezwykły uczeń"

Podczas gali finałowej w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu nasza uczennica Julia Janiszewska z kl. VI zdobyła nagrodę w konkursie "Niezywkły Uczeń". Organizatorem była Fundacja Edu-Inicjatywa. Honorowy patronat objął Starosta Sierpecki - Jan Laskowski. Spośród kilkudziesięciu wniosków nagrodzono 12. Wśród nich znalazł się również nasz.

Konkurs skierowany był do uczniów wyróżniających sie charakterem, swoim zaangażowaniem w życie szkoły, zawsze uśmiechniętych, zarażających pozytywną energią, a przy tym pomocnych i aktywnych w różnych obszarach pracy szkoły.

Nasza Julka jest właśnie taką osobą - kieruje się właściwym postępowaniem, posiada osiągnięcia w działalności kulturalnej i sołecznej (wolontariuszka), a przy tym jest bardzo dobrym sportowcem i świetną wokalistką.

Gratulujemy Julcia !!!