23 maja 2018r. - pięć miejsc na podium w konkursie matematycznym OMNIBUS 2018 w Szkole Podstawowej w Tłuchowie

23 maja 2018r.  w Szkole Podstawowej w Tłuchowie odbył się konkurs matematyczny OMNIBUS 2018. Został on przeprowadzony oddzielnie w różnych kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowali:

kl. I: Patrycja Witkowska, Patrycja Gabryszewska i Bartosz Gawłowski (n-l: Renata Wrześniewska)

kl. II: Oliwier Będzikowski, Błażej Wypych i Dawid Korpoliński (n-l: Małgorzata Maciejewska)

kl. III: Karolina Tomaszewska, Maria Szczepańska i Jakub Zawadzki, (n-l: Monika Gorajek)

kl. IV: Jakub Lubiński -IVb , Natalia Ziółkowska - IVa, Blanka Wypych -IVa, (n-l: Edyta Gabrychowicz - IVb i Iwona Wiśniewska - IVa)

kl. V: Agnieszka Felczak, Zuzanna Kanty i Amelia Ambroziak (n-l: Edyta Gabrychowicz)

kl. VI: Julia Janiszewska, Gabriela Joniak i Aleksandra Załęgowska (n-l: Iwona Wiśniewska).

Ten dzień był bardzo ważny dla naszych uczniów, ponieważ zdobyliśmy dwa pierwsze i trzy trzecie miejsca. Matematyka nie jest łatwą dziedziną, mimo tego są wśród naszych dzieci uczniowie bardzo szybko i poprawnie wykonujący działania, sprytni, umiejący świetnie myśleć logicznie.

Konkurencja była duża (6 szkół). Zdobyliśmy: I miejsce – klasa II, I miejsce – klasa III, III miejsce - klasa I.

W kategorii klas starszych: III miejsce - klasa IV, III miejsce – klasa V.

Brawo, brawo, brawo. Oby więcej takich miłych dni. Gratulujemy.