06 marca 2018r. - Szkolny Konkurs Logopedyczny

W tym roku szkolnym już po raz piąty został zorganizowany Szkolny Konkurs Logopedyczny, w ramach obchodów Europejskiego Dnia Logopedy. Cieszy się on coraz większym zainteresowaniem uczniów klas 0-III, objętych terapią logopedyczną w bieżącym roku szkolnym. Zadaniem uczestników było wyrecytowanie wiersza logopedycznego, nasyconego trudnymi, ćwiczonymi przez dziecko głoskami. Wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem w pracy nad poprawą wymowy. Swój wkład w przygotowanie uczniów do konkursu mieli także rodzice. Nie tylko wspierali ich w nauce wierszy, ale także zadbali o ciekawe przebrania i stylizacje, zgodne z tematyką wierszy.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce - Maja Pilewska, klasa II

II miejsce - Joanna Golat, klasa 0b

III miejsce - Izabela Dąbkowska, klasa III

Wiktoria Meller, klasa 0a

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu. Wręczenie nagród i dyplomów nastąpi na najbliższym apelu.

Agnieszka Krzyżanowska