26 lutego 2018r. - spotkanie z iluzjonistą

26 lutego 2018r. w naszej szkole wystąpił  iluzjonista chorwackiego pochodzenia - Benny Khermayer. Uczniowie i nauczyciele mogli podziwiać niesamowite triki  artysty, który odkrył przed nimi  świat pełen zagadek, pytań bez odpowiedzi, tajemniczych zjawisk, niewytłumaczalnych rzeczy.

Wybrani uczniowie aktywnie uczestniczyli w  iluzjach - "Pomyśl imię", „Pomyśl liczbę”, "Pomyśl o karcie", "Czarodziejskie pudełko", "Lewitująca asystentka", „Czy zdrowo się odżywiasz?". Sztuczki wzbudziły ciekawość, rozbawiły i uaktywniły wyobraźnię.

Artysta uzupełnił swój pokaz informacjami na temat wpływu zdrowego stylu życia na sprawność fizyczną, manualną i intelektualną. Pokaz iluzjonistyczny został entuzjastycznie przyjęty przez zebranych. Sprawił, że dzieci „oderwały się” od realiów szkoły i udały w magiczną podróż po meandrach iluzji.

Agnieszka Liszewska