13 czerwca 2017r. - szkolny konkurs przyrodniczy

Dnia 13 czerwca 2017 roku odbył się w naszej szkole finał  trzyetapowego Konkursu Przyrodniczego, którego celem było popularyzowanie wiedzy przyrodniczej wśród uczniów z klas V –VI, rozwijanie ich zainteresowań przyrodniczych i wspieranie uzdolnień. Ponadto kształtował właściwą postawę człowieka wobec przyrody, rozwijał umiejętności stosowania zdobytej wiedzy w praktyce,  stwarzał możliwości do współzawodnictwa  oraz zachęcał do samodzielnego pogłębiania wiedzy. Zakres tematyczny obejmował treści podstawy programowej z zakresu edukacji przyrodniczej dla szkoły podstawowej.
      Do zmagań konkursowych przystąpili następujący uczniowie: Amelia Ambroziak, Joanna Błaszczyk, Agnieszka Felczak, Maja Gadomska, Zuzanna Kanty, Marcin Misztalski, Aleksandra Pietrzak, Emilia Podkowska, Zofia Wieluńska, Gabriela Dąbkowska, Julia Janiszewska, Gabriela Joniak, Aleksandra Załęgowska. Finalistami konkursu zostały Emilia Podkowska i Julia Janiszewska zaś laureatem I miejsca – Zuzanna Kanty, II – Amelia Ambroziak
i III – Agnieszka Felczak.
                                            Gratuluję!
Agata Klimkiewicz