08 stycznia 2018r. - Konkurs wiedzy przyrodniczej "Krainy geograficzne Polski"

Dnia 8 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy przyrodniczej pod tytułem „Krainy geograficzne Polski”, którego adresatami byli uczniowie z klas V-VII. Temat konkursu mobilizował uczniów do twórczych poszukiwań, przypomnienia wiadomości i umiejętności zdobytych na różnorodnych zajęciach przyrodniczych i geograficznych.
      Celem konkursu byłokształtowanie właściwego stosunku dzieci do środowiska przyrodniczego oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów, rozwijanie ich  zainteresowań i uzdolnień geograficznych, doskonalenie umiejętności odczytywania i rozumienia treści map oraz korzystania z różnorodnych źródeł informacji geograficznej.
     Do zmagań konkursowych przystąpiło 12 uczniów. W gronie laureatów konkursu znaleźli się niezawodni uczniowie klasy V.
I miejsce zdobyła Agnieszka Felczak, II – Zuzanna Kanty, III – Emilia Podkowska, a wyróżnienia otrzymały: Zofia Wieluńska i Joanna Błaszczyk.
     Wszystkim uczestnikom dziękuję za podjęcie trudu udziału w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Agata Klimkiewicz

1Pokaż wydarzenia w dniu 2 grudnia