25 listopada 2017r. - wróżby i zabawy andrzejkowe w oddziale 0b i kl. I

Andrzejki  to magiczny dzień i wspaniała okazja do wspólnej zabawy.  Dzieci z oddziału przedszkolnego 0b oraz uczniowie klasy I przeżyli wspaniały dzień pełen magii, konkursów i tańca. Spotkanie rozpoczęło się od rozwiązywania wspólnych zadań, które dzieci otrzymały z listem od tajemniczej Wróżki.                                                                                                                                             Zaklęcie  ,,Hokus-pokus, czary -mary niech się spełnią andrzejkowe czary’’  sprawiło ,że wróżby  stawały się magiczne i miały  szansę  spełnić się w przyszłości. Dzieci losowały losy-kolory, które oznaczały czego mamy się wystrzegać w życiu. Dziewczęta poznały imię swojego przyszłego wybranka, chłopcy wybranki. Kto chciał przekonać się, czy wyjedzie w wymarzoną podróż ustawiał buty  i kierował je w stronę drzwi. Wszyscy bawili się doskonale. Największym uznaniem cieszyły się konkursy taneczne. Wspólne zabawy sprawiły dzieciom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.

Pokaż wydarzenia w dniu 1 kwietnia
2Pokaż wydarzenia w dniu 3 kwietnia45678