20 listopada 2017r. - program profilaktyczny "Kuba i Buba czyli savoir-vivre dla dzieci"

20 listopada klasy II i III były  w CKiSz w Sierpcu na przedstawieniu pt. „Kuba i Buba”, wystawianym przez aktorów z Teatru Współczesnego w Krakowie.

Przedstawienie było bardzo ciekawe i pouczające. Główni bohaterowie to Kuba i Buba - rodzeństwo, które ciągle się kłóci i rozrabia, ale ich babcia postanawia nauczyć ich dobrych manier. Wraz z sympatycznymi bohaterami, dzieci mogły dowiedzieć się czym jest savoir-vivre. Wiedza na temat dobrych manier wcale nie jest tak łatwa do opanowania, jak można przypuszczać. Para niesfornych bliźniaków przyprawia o zawrót głowy, ale znajomy ich babci-pan Waldemar, ma na nich sposób. Robot Bon Ton, którego wynalazł pomoże okiełznać Kubę i Bubę.

Dzieci z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Aktorzy, scena, muzyka oraz kolorowe kostiumy przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt.