Zbiórka pieniędzy w ramach akcji "Z pomocą dla Laury"

W dzisiejszej rzeczywistości nie każdy ma równe szanse. Niektórzy od urodzenia zmagają się z chorobami, inni doświadczają ich na różnych etapach życia. Najważniejsze jest jednak, aby nawet w tak trudnych chwilach nie być samemu. Serce się raduje, kiedy dziecko niesie pomoc dziecku. I nie ważne są tu wiek, płeć czy też zainteresowania. Najistotniejsza jest sama chęć niesienia bezinteresownej pomocy. I z taką pomocą pospieszyli uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej w Mochowie.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie naszych działań i wierzymy, że choć w małym stopniu przyczynią się do poprawy zdrowia Laury. Po raz kolejny udowodniliśmy, że bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi nie jest obca gminie Mochowo. Uwagaaa: zebraliśmy kwotę 1 232,61 zł.
„Dwójko” jesteśmy z Wami. Lauro trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! Wysyłamy pozytywną energię ze Szkoły Podstawowej w Mochowie.