02 października 2017r. - IV Memoriał św. Jana Pawła II o puchar przechodni

W dniu 02.10.2017r. wszyscy uczniowie naszej szkoły, uczcili pamięć naszego patrona, uczestnicząc w IV Memoriale św. Jana Pawła II o Puchar Przechodni. Jak co roku uczniowie rywalizowali o piękne trofea w dwóch kategoriach wiekowych. W grupie młodszej klasy O- II oraz po raz pierwszy w grupie starszej klasy III-VII. Konkurencje były tak dobrane, aby o zwycięstwie nie decydował wiek, siła i indywidualna sprawność poszczególnych uczniów, ale praca zespołowa. Do samego końca w obu kategoriach walka była bardzo wyrównana i zacięta, jednak oparta na zasadach fair play a jej motywem przewodnim była dobra zabawa. Cel został osiągnięty. Wszyscy uczniowie i wychowawcy bawili się świetnie.
            Zwieńczeniem uroczystości było wspólne spotkanie na hali sportowej, w trakcie, którego, pani dyrektor wręczyła zwycięzcom  puchary oraz dyplomy za pozostałe miejsca. W tym roku w kategorii młodszej zwyciężyli uczniowie klasy II. W starszej grupie wiekowej wielką niespodzianką dla  wszystkich okazała się wygrana uczniów z klasy IVb.
         Na koniec zmagań sportowych wszyscy uczniowie otrzymali soczki w kartonikach ufundowane przez Radę Rodziców.
Za organizację odpowidzialne były p. Renata Mosakowska oraz p. Małgorzata Kamińska.

Pokaż wydarzenia w dniu 1 kwietnia
2Pokaż wydarzenia w dniu 3 kwietnia45678