04 maja 2017r. - Akademia z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja

04 maja w sali „Kina za Rogiem” odbyła się akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Na początku uczniowie obejrzeli film „Animowana Historia Polski”, który w bardzo ciekawy sposób ukazał najważniejsze momenty z historii naszego kraju. Później klasa VI zaprezentowała montaż słowno - muzyczny pod hasłem „Majowe święta”. W przedstawieniu udział wzięły także uczennice z klasy IV i V, które odśpiewały kilka piosenek o tematyce patriotycznej. Część artystyczna przypomniała uczniom, że celebrowanie majowych świąt jest ważne, bo daje nam okazję do wspólnego pielęgnowania patriotyzmu.

Akademię przygotowali: Monika Gorajek i Wiesław Dołasiński. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.