29 marca 2017r. - podsumowanie Konkursu Logopedycznego zorganizowanego w ramach Europejskiego Dnia Logopedy

IV SZKOLNY KONKURS LOGOPEDYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY

29 marca, na apelu podsumowującym miesiąc, wręczono nagrody zwycięstwom IV Szkolnego Konkursu Logopedycznego zorganizowanego w ramach Europejskiego Dnia Logopedy.

Konkurs skierowany był do uczniów klas 0-III, objętych terapią logopedyczną w bieżącym roku szkolnym. Zadanie uczestników polegało na wyrecytowaniu wiersza logopedycznego, nasyconego trudnymi, ćwiczonymi przez dziecko głoskami. Dzięki zaangażowaniu uczniów, ich wychowawców i rodziców prezentacja utworów wypadła bardzo dobrze.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce - Paulina Golat klasa I

II miejsce - Norbert Nagiewicz klasa II

III miejsce - Oliwia Skierska klasa 0a, Sebastian Rudziński klasa 0b

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy książeczki i gry przydatne przy dalszej pracy nad poprawą wymowy. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Agnieszka Krzyżanowska