07 kwietnia 2017r. - kiermasz wielkanocny, którego celem było zebranie środków "dla Bartka" ucznia Szkoły Podstawowej w Gozdowie

07 kwietnia w naszej szkole został zorganizowany kiermasz wielkanocny. Jego organizatorami byli harcerze z 2DH Wataha oraz zuchy z 9 GZ Radosne słoneczka wraz z opiekunami. Przygotowali oni wielkanocne babeczki, zaś uczniowie z klasy II wielkanocne ozdoby. Kiermasz swoim zasięgiem objął również instytucje z terenu Mochowa.
     Cel akcji był szczególny, ponieważ cały dochód ze zbiórki został przekazany Bartkowi - chłopcu z gminy Gozdowo, który urodził się z głębokim niedosłuchem. Zbiórka cieszyła się ogromnym zainteresowaniom wśród uczniów, jak również pracowników i rodziców. Dzięki Waszym dobrym serduszkom udało się zebrać 777, 77 zł. To będzie szczęśliwa siódemka dla Bartka.
     25 kwietnia na koncercie organizowanym "Dla Bartka" w CKiSZ w Sierpcu, nasze przedszkolaki przekażą całą zebraną kwotę. Serdecznie dziękujemy zuchom, harcerzom, uczniom klasy II oraz rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie babeczek i ozdób, jak również wszystkim ofiarodawcom za każdą złotówkę.
Opiekunowie akcji: p. Agnieszka Górka i p. Monika Gorajek.