28 kwietnia 2017r. - podziękowanie wszystkim zaangażowanym w wielkanocną zbiórkę żywności

W piątek 28 kwietnia 2017r. w sali kinowej odbyło się spotkanie gospodarza naszej gminy - p. Zbigniewa Tomaszewskiego oraz koordynatora wielkanocnej zbiórki żywności - p. Renaty Będzikowskiej z uczniami, rodzicami i pracownikami szkoły zaangażowanymi w gminną akcję, której głównym celem była pomoc najbardziej potrzebującym.

W akcji wzięło udział 59 uczniów Uśmiech oraz 25 rodziców i pracowników szkoły. Zebrano w całej gminie ponad 1300 kg żywności. Każdy wolontariusz otrzymał podziekowanie z rąk pana Wójta, a także miły upominek. Podziękowań nie było końca. Wszyscy zgodnie zadeklarowali, że nie koniec takich działań, że są gotowi nieść pomoc innemu człowiekowi.

Kochani baaaaardzo dziękuję  Uśmiech Uśmiech Uśmiech za aktywny udział, poświęcenie czasu, a przede wszystkim za bezinteresowną pomoc na rzecz drugiego człowieka. Dziękuję koordynatorowi szkolnemu - p. Agnieszce Górce. Jesteście wielcy !!!