04 kwietnia 2017r. - Dzień Patrona Szkoły

02 kwietnia obchodziliśmy 12 rocznicę śmierci Świętego Jana Pawła II. Z tej okazji 4 kwietnia odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia, której motto brzmiało: „Ideały są jak gwiazdy - jeśli nie można ich dosięgnąć, to należy się nimi kierować.”

W atmosferze zadumy i wyciszenia przypominaliśmy myśli i przesłania Jana Pawła II  skierowane do dzieci i młodzieży. Uroczystość była hołdem oddanym przez uczniów naszej szkoły największemu Polakowi wszechczasów - Świętemu Janowi Pawłowi II, zaproszeniem do pójścia drogą, którą wytrwale nam wskazywał i zmiany życia na lepsze, a także podziękowaniem za jego pontyfikat, będący niepowtarzalnym darem dla każdego z nas.

Głęboko wierzymy, że nasz Patron Święty Jan Paweł II  obejmuje z Domu Ojca  swym błogosławieństwem naszą małą szkołę, jej uczniowską społeczność, pedagogów i wszystkich, którzy w niej pracują.

Agata Klimkiewicz